ТОВ «ЕЛДОМІНВЕС» - це Болгарська компанія з довгою динамічною історією. Ми унаслідовали та продовжуємо розвивати традицію виробництва електричних пристроїв. 30 років тому ми зарекомендували себе як одну з найбільш успішних компаній в Болгарії і ми стали лідером у виробництві господарських електричних та газових пристроїв в країні. Ексклюзивним представником на території України є ТОВ "ГВС-ТЕХНІКА". Компанія з великим досвідом в продажі опалювального обладнання і водопостачання.

З 2009 року ми є членом Глобального пакту ООН. Як результат нашої довготривалої програми стабільного розвитку, сьогодні наші три заводи-виробники обладнані автоматизованими вирбничими лініями закритого виробничого циклу останнього покоління.
В 2015 році технологічна модернізація в нашій компанії продовжилася монтажним комплектом останньої установки автоматизованого засобу діагностування виробництва водонагрівачів потужністю до 2000л.

Ми використовуємо матеріали високої якості і компоненти, які відповідають Європейським нормам виробництва готової продукції. Ми суворо контролюємо всі процеси згідно сертифікованої системи управління якістю ISO 9001:2008. Високий технологічний рівень нашої продукції гарантується також проектно-технічною групою професіоналів технічного відділу нашої компанії. Що стосується перевірки проекту та експлуатаційних параметрів – вони проводяться в нашій власній випробувальній лабораторії.

Наше портфоліо продукції включає широкий асортимент:

Таким чином у нас є можливість запропонувати нашим клієнтам широкий вибір пристроїв з гарантованими оригінальністю, якістю та надійністю. Виключення становить продукція, створеного бренду ELDOM, наша компанія розробляє продукцію ОДМ, інструментальне та виробниче оснащення згідно спеціальних вимог клієнта. Період від поставленого завдання до виготовлення нового продукту складає не більше 6-ти місяців.

Вся наша продукція промаркерована і сертифікована відповідно до вимог специфічних місцевих норм і правил. Майже половина продукції, виготовленої Елдомінвест, експортується в країни Європейського Союзу, Сполучені Штати Америки, Африку та Близький Схід. На цих ринках продукція під брендом ЕЛДОМ користується дуже великою популярністю завдяки своїй надійності, гарантованій якості і відмінним робочим характеристикам. Це основні приоретити для того, щоб впевнено приєднатись до політики нашої компанії.